Deus Ex Mankind Divided (D1 Edition)

 
 
€16
Kategória Xbox ONE
Zvoľte variant
DEUS EX Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €16
   
 

POPIS HRY

  • Deus Ex: Mankind Divided Day One Edition
  • V Deus Ex: Mankind Divided ste Adam Jensen - entita na hranici medzi človekom a strojom - snažiaca sa zachrániť svet, ktorý vás a vám podobných vylúčil na okraj spoločnosti.

Vychutnejte si akciu vo svete budúcnosti.

Rok 2029, dva roky od predchádzajúceho dielu. Z augmentovaných ľudí sa stali vydedenci spoločnosti, žijúci oddelene od zbytku spoločnosti. Adam Jensen je prinútený pracovať vo svete, ktorý začal opovrhovať jeho druhom. Vyzbrojený novým arzenálom smrtiacich zbraní a augmentáciami, si musí vybrať spojencov, aby odhalil rozsiahle celosvetové spiknutie. "Opäť nás čakajú neľahké voľby, ktoré môžu ovplyvniť ďalší priebeh hry a vo finále i to, kým sa rozhodnete byť. Sci-fi svet Deus Ex je opäť vaším ihriskom."

Tentokrát sa pozrieme i do futuristickej verzie Prahy.

Deus Ex: Mankind Divided priamo nadväzuje na jeden z koncov Human Revolution. Pri Aug incidente boli všetci mechanicky augmentovaný ľudia na celom svete zbavený kontroly nad svojou mysľou a telami, čo malo za následok smrť milióna nevinných ľudí. Zlatá éra augmentacií je u konca.

HERNÝ OBSAH:

Predstava futuristickej Prahy. Je to tak, časť hry sa bude odohrávať v Českej republike roku 2029.

Možnosť stať sa neprekonateľným dvojitým agentom. Vyberte si z veľkého množstva technologicky pokročilých zbraní a vylepšení, a prispôsobte si ich presne tak , ako potrebujete.

V svete Deus Ex vaše sú vaše rozhodnutia dôležité. Či už sa stanete tichým zabijakom, inteligentným hackerom, alebo akčným hrdinom, majte jedno na pamäti - každý váš čin vždy bude mať nejaký následok.

Systém činov a následkov sa postará o vysokú znovuhrateľnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: