Gears Of War Ultimate Edition

Neohodnotené
 
Akcia Novinka Tip
 
od €10
Kategória Xbox ONE
Zvoľte variant
Stav hry: Nová Vypredané €12
   
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €10
   
 

Gears of War sa konečne dočkalo prerábky na novú generáciu konzol a môžu tak aj majiteľom Xbox One priniesť skvelú taktickú akciu a multiplayerové napätie. Drsný príbeh ľudského boja o prežitie. Gears of War oživuje obrovské svety, nezabudnuteľné postavy, kooperatívnu hru a hyperrealistický boj, ktorý sa od hier tohto typu čaká. Naviac sa môžete tešiť na niekoľko nových prekvapení.

Gears of War Ultimate Edition je vylepšenou verziou prvého Gears of War, ktorú si užijeme v 1080p, pri 60fps. Pochopiteľne bude obsahovať príbehovú kampaň pre jedného hráča i multiplayer.

Hra ponúka:

Pútavý a napínavý dej. Animované scény ako z filmu, kinematografická kamera a herný príbeh oživuje kruté a emocionálne nabité rozprávanie. Váš hlavný hrdina – Marcus Fenix – musí so svojim streleckým týmom využiť všetky dostupné technologické prostriedky, aby sa ubránil hordám strašných kobyliek, ktoré sú v ukrutnej presile.

Vizuálne spracovanie novej generácie využívajúce všetky vymoženosti a obrovské bojiská vykresluje s maximálnymi detailami. Čaká vás bohatý, dynamický svet, ktorý je stvárnený neuveriteľne realisticky a do všetkých podrobností. Skvelú kvalitu postáv oživuje skvelý animačný systém s integrovanou fyzikou, ktorý z nich robí skutočne živé bytosti, ktoré inteligentne reagujú na dianie okolo seba.

Hyperrealistický a intenzívny boj. Bojisko v Gears of War je skutočne smrtonosným miestom – len blázon by vyšiel na otvorené priestranstvo – a pokiaľ by to urobil, bol by veľmi rýchlo mŕtvym. Pokiaľ chcete prežiť, musíte využiť všetky svoje strategické schopnosti, kryť sa za všetkým, čo vám plno interaktívne a dynamické prostredie ponúka a zaskočiť nepriateľa oslepujúcou paľbou. Využite maximálny potenciál svojich zbraní a spoliehajte sa na spoluhráčov, ktorí vám budú kryť chrbát. Spoločne hrozivých nepriateľov určite porazíte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: